Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Vraždy podle abecedy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Vraždy podle abecedy
 
Název díla: Vraždy podle abecedy
Datum vložení: 13.4.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Vše začalo dopisem s podpisem ABC. Potom se stala vražda trafikantky A.Ascherové v Andoveru. V obchodě ležel otevřený abecední jízdní řád, kterému se říkalo ABC.
H.Poarotovy hned došla spojitost mezi dopisem, který mu před nedávném přišel a vraždou v Andoveru.Za nedlouho se stane další vražda tentokrát v Bexhilu a obětí je Betty Bernardová. A pak ještě jedna v Custonu, kde je zavražděn lord Carmichael Clark.
Hercule Poirot a jeho přítel Hastings za vraha usvědčí bratra lorda Clarka Franklina Clarka, který ostatní vraždy provedl, aby zamaskoval vraždu bratra kvůli penězům.

Životopis spisovatele: Agatha Christie
Hodnocení: (hodnotilo 29 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info