Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Katedrála hrůzy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Katedrála hrůzy
 
Autor: Jeffery Deaver
Název díla: Katedrála hrůzy
Datum vložení: 7.4.2006
Referát vložil: bramboráček

 

squareVClanku:
id='div-gpt-ad-1564061388116-0'
Postavy:Megan,
Tate Collier,
Betty McCallová,
Mathews Aaron
Megan je dcerou Tate a Betty.Bydlí s matkou,protože se rodiče rozvedli.Její otec byl špičkovým právníkem,ale nyní farmaří.Megan musí chodit k psychologovi,protože se opilaa ohrožovala své okolí.Sezení ji nebaví,ale jednoho dne se všechno změní.Příjde na sezzení,ale je tam jiný doktor.Jmenuje se Aaron Mathews a svým talentem zneužije její důvěry a donutí ji napsat dva nepěkné dopisy její matce a otci.Jenže megan neví,že se chce doktor přes ní pomstít jejímu otci.Doktor ji unese a zavře ji do staré nemocnice.Postupně za sebou zahlazuje stopy.
Vloupá se k její matce tam vezme nějaké Meganiny věci,aby to vypadalo,že utekla a zanechá tam dopis,který napsala Megan.U otce nechá také dopis.
Tate příjde na to,že útěk dcery byl zinscenovám a má spojitost s případem Petera Mathewse,kvůli kterému ukončil karieru.
Postupně se dostává blíž a blíž ke své dceři až ji najde v jedné staré budově bývalého psychiatrického ústavu.
Setká se s Aaronem.Tatovi se podaří Aarona přesvědčit aby pustil Megan,protože není jeho biologickou dcerou.Je totiž dcerou Betty a manžela její sestry.Tajili to protože sestra Bett byla velmi němocná a tak ji nechtěli ještě přitížit.Manžel Bettiny sestry se oběsil,kvůli poměru s Bett.
Megan utíká a na dvorku nachází revolver.Rozhodne se pomoct Tatovi.
Aaron chce Tata zastřelit venku a tak odchází oba na dvorek.
Dlouho spolu hovoří o Bohu a jeho spravedlnosti.když v tom se objeví megan a Aarona zastřelí.
Hodnocení: (hodnotilo 49 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info