Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Harry Potter - Tajemná komnata

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Harry Potter - Tajemná komnata
 
Název díla: Harry Potter - Tajemná komnata
Datum vložení: 1.7.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Harry se vrací po prázdninách do Školy čar a kouzel v Bradavicích. Moc se těší, protože je musel trávit u svých nudných a nepříliš sympatických příbuzných. Neví, že mu hrozí velké, nebezpečí. Je vlastně v ohrožení života. V Bradavicích se začínají dít prapodivné věci, při kterých jde mráz po zádech.

Pradávná legenda ožila - znovu se otevřela tajemná komnata. Vše ale dobře dopadne, dobro, za které bojuje Harry, Ron, Hermiona, Hagrid, Brumbál a další, zvítězí nad zlem.

Je důležité, aby se vždycky našel někdo, kdo je ochoten proti zlu bojovat - říká profesor Brumbál.

Profesor Brumbál je velice sympatická postava. Většinou nenápadný, ale mocný a moudrý čaroděj, který se vždy objeví v pravý čas na pravém místě. Je bezvadný kantor a taky ředitel Školy čar a kouzel v Bradavicích.

Hodnocení:
Kniha se mi velice líbila, stejně jako první díl jsem ji přečetl téměř najednou (ale já tak čtu skoro všechny knihy, je-li taková možnost). Našel jsem si o ní nějaké pojednání i na internetu. Je skutečně zvláštní proč má kniha takový úspěch.

Životopis spisovatele: Joanne Kathleen Rowlingová
Hodnocení: (hodnotilo 367 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info