Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ostrov netvorů

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ostrov netvorů
 
Název díla: Ostrov netvorů
Datum vložení: 20.5.2006
Referát vložil: Eliška Orbanová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Erik, Dominik, Patti a Tina spolu jedou na prázdniny na Řecký ostrov, na poslední chvíli se rozohdnou, že s nimi pojedou i Pattiiny rodiče. Otrov se jmenuje Rhodu a i to samo o sobě je docela tajemné, nemyslíte? Rodiče je v letadle pronásledují na každém kroku a sledují je naprosto všude, že si naši hrdinové myslí ,že se jim nic dobrého (ale ani zlého) nemůže přihodit. Ale ouha! Ukáže se, že v hotelu, kde jsou ubytovaní, bývají každý večer večírky a o to Pattiiny rodiče nechtějí přijít. V tu dobu chodí naše 4ka prozkoumávat okolí. Za rohem je rozestavený hotel a je strašidelný, v tom bude zábava. A ani se moc nemýlí. "hej kuci! křikla tina, pojd´te si zahrát do toho rozestaveného hotelu na schovku!. No, dobře, souhlasili kluci. Eriku pikáš!" Erik počítal do 50ti a pak vyrazil ostatní hledat. Nikde nikoho nenašel, tak se vydal hledat do nejvyššího patra a už jí vidí, Tinu. Zamířil k ní, ale hned se zas dal na útěk. To není Tina. To je nějaká příšera s dlouhými vlasy i přes obličej. Seběhl dolů a shodil za sebou žebřík. Když je dole vrazí hlavou do lešení a je v bezvědomí. Ostatní jsou zatím ve sklepě a když zaslechnou rány, vběhnou ven. Jen tak tak si stačí všimnout odjíždějícího motorového člunu, něž ho pohltí tma. Erika uvěznili, ale on jim uteče a vrátí se k ostatním. Zeptali se jejich přítele, číšníka-přítele a ten jim řekl, že pověst vypráví o tom, že na bízkém ostrově se nachází vchod do Atlantidy. Šli se na to zeptat Pajanatosise. Tina s Erikem šli na před. Panajotis jim řekl, že to je jen vtip a když se otočili k východu, někdo je omráčil. Probrali se v nějaké jeskyni,ked byla čarodějnice, stihli jí však utéct. Pak potkali minotaura ale znovu utekli. Uviděli otvor, ve kterém byla voda, proplavali jím a octli se na pláži, doběhli do hotelu a řekli to ostatním. Vrátili se tam všichni společně a zjistili že jsou v bludišti. Všude byla nejrůznější obludy. Nakonec zjistili, že ty obludy dřív byly velmi bohatí lidé na kterých Panotikus vyzoušel své sérum, když se přišli podívat na jeho obludy z každéhon návštěvníka udělal obludu, ale samozřejmě až po tom co mu bohatě zaplatili. 4ři kamarádi nad nimi zvítězili a předali policii.

Životopis spisovatele: Thomas Brezina
Hodnocení: (hodnotilo 138 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info