Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Katyně

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Katyně
 
Název díla: Katyně
Datum vložení: 19.3.2005
Referát vložil: RG

 

squareVClanku:
id='div-gpt-ad-1564061388116-0'
Hlavní postavou je půvabná Lízinka Tachecí. Má si vybrat, kam půjde dál po základní škole. Lízinka je hloupá, a tak se nedostane na školu, kterou ji vybrala její matka. Matka nemůže přenést přes srdce, že dcera nebude mít maturitu, a tak ji dává do učení na profesionální katyni. Otec je zpočátku proti, ale nakonec svoluje. Matka je ráda, že dcera přeci jen bude mít maturitu. Lízinka zdárně studuje na SUPOVu (Střední učiliště popravních věd), mezi její předměty patří např. Lámáni kolen, Mučení, Věšení nebo Úvod do silnoproudé elektřiny. Na závěr studia se skládá maturitní zkouška. Lízinka má za úkol oběšení člověka. Provede to bezchybně a stane se z ní profesionální katyně.
Životopis spisovatele: Pavel Kohout
Hodnocení: (hodnotilo 102 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Katyně Kohout, Pavel 640 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info