Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Zadáno pro blížence

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Zadáno pro blížence
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Zadáno pro blížence
Datum vložení: 21.5.2007
Referát vložil: Kamila Krupjaková

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato kniha je o Evě, která je zamilovaná do Dicka, svého prázdninového instruktora a kamáráda, až po uši. Hlavně tím, že David (Dick) je na vojně a ona je od něj vzdálená víc jak 300km. Spolu mohli být jen jednou za čas a chvíli. Na Davidově přísaze, svatby Davidova bratra a když dostane opušťák. David i Eva se musí spokojit jen s dopisy, které si píšou skoro každý den. Eva si na nudu nikdy nestěžuje. Studium obchodní akademie ji dává zabrat a je zaneprázdněna učením. A když si udělá čas, vytáhne ji Deri, její starý ctitel, ven. Jednou o víkendu Eva zůstala sama doma. Byla nemocná a rodiče jely jako každý víkend na chatu. Doma ji čekalo překvapení, přijel Dick. Jeden víkend ji zkazil celý její život. Eva po 3 měsících zjistila, že je těhotná. Když to oznámila doma rodičům, tak ji otec vyhodil z domu. Už nebyla jeho dcera. Eva jela za Davidem a ten ji slíbil, že se o ně postará. A svůj slib splnil. Evě se narodila dcera Aneta a Davidovi se podařilo být i u porodu. David byl štastný, že má holku Anetku. Vždy si přál mít holku a podařilo se mu to. Přestože v rodině Langových se rodili samí kluci. Hned jak David dokončil vojnu, vzal si Evu a oba jsou štastní, i když vědí, že to nebudou mít v životě lehké.

Hodnocení: (hodnotilo 26 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info