Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Hořká chuť lásky

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Hořká chuť lásky
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Hořká chuť lásky
Datum vložení: 21.12.2007
Referát vložil: Lu$$

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Nele je 17, studuje střední sociální skolu, zemřela ji maminka a tatínek si našel jinou ženu. Žije se svými 2 kamarádkami v bytě v Brně. Když se byla projet na kole, potkala hezkého kluka a ten ji pozval na kávu. Jmenoval se Tomáš. Začali spolu chodit, ale příliš si nerozuměli.
Nela má ráda country. V létě je festival jménem Zahrada. Nela se rozhodla, že tam pojede se svými kamarády. Chtěla, aby s ni jel i Tomáš, ale ten měl už svůj plán. Když stála na festivalu frontu na párek, uviděla Tomáše. Hned za ním běžela, ale on jakoby ji neznal. Jí se ale zdál Tomášovi tak podobný. Koupí si večeři a odejde. Ten kluk za ní přijde a řekne jí, že se jmenuje Ondra a že je Tomášův bratr. Je to jeho dvojče. Nela si s Ondrou velmi rozumi, dokonce víc než s Tomášem. Svěří se mu, že nemá na prázdniny skoro žádné plány. Ondra jí nabídl, aby s ním jela na tábor. On tam je vedoucí a Nela by mohla pracovat v kuchyni. Přijmula to a den poté, co přijela ze Zahrady, odjela na tábor. Tam se s Ondrou k sobě mají. Nela se do něj zamiluje a on se zamiluje do ní, má to ale 2 háčky: Nela má Tomáše a Ondra má manželku a dítě. Ale říká, že ji nemiluje.
Po příjezdu z tábora se Nela s Tomášem rozejde. Ondra a Nela spolu jednou stráví odpoledne. Cestou Ondrovi pod kola skočí pes. Ondra se snaží, aby psa nesrazil, to se mu povedlo, ale přitom narazil do stromu a zlomil si nohu. Když za ním Nela přijde do nemocnice, vidí ho, jak líbá svou manželkou. Vyčte mu to a už s ním nechce nic mít.

Hodnocení: (hodnotilo 39 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info