Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Volání rodu

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Volání rodu
 
Název díla: Volání rodu
Datum vložení: 4.2.2009
 

 

Starý Vlk je těžce nemocný, když se rod Čechů vydává na cestu za novým územím. Proto zůstane i se svou rodinou doma. Zanedlouho Vlk umře a jeho dvanáctiletý syn se musí starat o čiperného tříletého Špulíčka a o nemocnou maminku.
Vlček rozhodne, že se vydají za svým rodem, aby se jim vedlo lépe. Na namáhavé cestě budou čelit hladové smečce vlků, zlým a krutým obcodníkům, nepřátelským lovcům a především mrazivé zimě. Ale díky Vlčkově statečné odhodlanosti všechny tyto překážky překonají a dorazí avšak úplně vyčerpáni ke svému rodu.
Životopis spisovatele: Eduard Štorch
Hodnocení: (hodnotilo 90 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Volání rodu Štorch, Eduard 634 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. Diskuse: miniBB forum software © 2001-2006
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info