Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Vůně deště

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Vůně deště
 
Autor: Lenka Lanczová
Název díla: Vůně deště
Datum vložení: 5.2.2010
Referát vložil: Mius

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Nakladatelství: Víkend
Počet stran: 302
Počet kapitol: 17
Hlavní postavy: Pavla, Eliška, Vílek, Adam, Lejla, Marian

Třeťačka Pavla žije společně se svojí rozvedenou maminkou ve starém, klidném bytě v centru města, studuje na zdravotnickém lyceu, věnuje se svým koníčkům, má fajn kamarády i pár dobrých přátel a starosti pouze ty, kam jít o víkendu zapařit, či kde sehnat prima kluka, do kterého by se mohla zamilovat, aby kamoškám a jejich klukům nedělala křena. Velkou naději skrývá David, slibně se rozvíjející známost přes internet se kterým se prozatím osobně nesešla.
Ve chvíli, kdy se máma rozhodne vyřešit bytový problém přestěhováním ke svému příteli, vdovci se čtyřmi dětmi je po klidu a vše vzhůru nohama. Pavla rázem naní jedináček a její nový potencionální sourozenci dělají vše pro to, aby jim bydlení ve Vesně, vile na samém "konci světa" znepříjemnili. A aby všeho nebylo dost, objeví se kluk, který by mohl být tím pravým, kdyby...

Hodnocení: (hodnotilo 7 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info