Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Klub tygrů ukradený vynález

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Klub tygrů ukradený vynález
 
Název díla: Klub tygrů ukradený vynález
Datum vložení: 15.3.2013
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Patrik, Luk a Biggi dostali dopis od dr. Makkera byl to Biggin strýček. Napsal jim ať´ ho přijedou navštívit a vyzvednou si letenky na letišti tak letěli do Londýna na letišti na ně měl čekat dr.Makker ale nebyl tam, Luk měl pocit že je někdo sleduje potom Biggi zavolala paní z informací volal ji její strýc, že k němu mají dojet taxíkem tak jeli taxíkem řidič zastavil na vyvýšenině a oznámil jim, že budou muset dojít pěšky. Cestou šli vesnicí Jacka Rozparovače, a dr. Makker jim běžel naproti.
Bydlel v zámku, kde stavěl své roboty. Zde s ním bydlela hospodyně paní Pottertonová a jeho dva asistenti Jonatán a Linda a Dr. Makker předal klubu tygrů krabici s kartami a obrázkem. Na obrázku bylo zašifrované srdce. Hledali na kartách nějaké znamení a Biggi našla nějaký text. Rozhodli se, že budou mít každý svou roli. Patrik – drsňák, Luk – rýpal a Biggi – hloupá dívka. Pak šli za Dr.Makkerem a ten jim řekl heslo od trezoru v kterém měli být roboti (nebyly)pak když odcházeli, přepadl je robin hood (robot).
Střílel po nich kyselinou. V krabici pak našli průvodce po Londýně a obrázek. V průvodci byli zakroužkovaná místa mělo je to zmást, když se vrátily, začaly podezřívat, paní Pottertonovou , Jonatána a Lindu kteří roboty ukradly a chystali se s nimi ukrást královské klenoty, které byli vystaveny v Tower.
Klub tygrů s Dr.Makkerem se vydali do Toweru zastavit paní Pottertonovou , Jonatána a Lindu, cestou uvízli v koloně. Patrik vyběhl aby je zastavil včas.V Toweru s polu zápasili Jonatána a Lindu zadrželi a paní Pottertonová utekla.
Ta se vrátila do zámku kde je chtěla zabít oni utekli do chodeb pod zámkem kde se ztratila a zatkli ji.

Životopis spisovatele: Thomas Brezina
Hodnocení: (hodnotilo 45 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info