Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Fifa 2007

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Ostatní > Fifa 2007
 
Titulek: Fifa 2007
Datum vložení: 10.5.2008
Referát vložil: slavista

 

POPIS FIFA 2007

FIFA 07 obsahuje 27 lig 20 zemí. Přes 510 týmů je přesně zastoupeno správnými dresy a znaky. Dav reaguje na váš výkon. Góly a držení míče přinesou oslavné skandování, když se vašemu týmu daří, ale přechází v nespokojené hučení, když vám to nejde.Kamera se zaměřuje na hráče, kteří dávají průchod svým emocím. Reprezentujte svůj klub v průběhu sezóny v F.A. Premier League, Bundeslize, francouzské lize nebo mexické 1. divizi.
Vyhrajte a přibližte svůj klub slávě. Prohrajte a sledujte pád vašeho týmu na dno tabulky. Týdenní přehled novinek bude obsahovat i uživatelské rozhovory, které rozšíří vaši slávu do světa. Celkově byly vylepšeny přihrávky a vyhledávání pozic. Hráči do sebe realisticky strkají a srážejí se ve snaze získat míč. Nové je zpracování programu pohybu míče po hrací ploše. Pro nejlepší hráče byly zachyceny charakteristické pohyby a způsoby hry. Použijte levou analogovou páčku k udělení horní nebo spodní rotace míče vedoucí ke kreativnějším standardním situacím a precizním střelám. Zažijte sofistikovanější techniku střelby, která nabízí vyšší kontrolu a špičkovou přesnost. Inteligence brankářů je autentická s věrohodnými reakcemi a širší škálou odrazů a zákroků. Všechno je reálné. Reálné peníze, výchova mladých hráčů, tisk a reakce fanoušků. Zcela se ponořte do světa fotbalového manažera. Zcela nově si tento rok vytvořte svůj vlastní klub. Hrajte proti osmi přátelům z FIFA 07 a určete mezi sebou šampióna. Nový systém handicapů rozčlení hráčskou základnu v napínavém boji o prvenství. Hra je kompletně v češtině včetně komentáře přímo při hraní Jaromíra Bosáka spolu s Petrem Svěceným.

Ovládání :
Faul : A
Přihrávky: S
Hlavičky : S
Zpracování míče :S
Střelba : D
Centry : A
Sprint : E
Opakovaný záběr : F
Přihrávka do běhu : W
Přepínání hráče : S
Ovládání hráče : šipky

Věříme, že vás hra po všech stránkách uspokojí. Vyzkoušíte si hrát za světové kluby, sestavíte si svůj vlastní tým, který povedete ligou. Stanete se manažerem i trenérem a bude záviset pouze na vás, jakých výsledků tým dosáhne.

Mnoho štěstí a úspěchů při hře vám přeje kolektiv autorů

autor : patrik mareš
Hodnocení: (hodnotilo 5 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. Diskuse: miniBB forum software © 2001-2006
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info