Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Lidské tělo

Titulek: Lidské tělo
Datum vložení: 20.4.2006
Referát vložil: Hanka Pavlíčková

 

Naše tělo je jedním z nejúžasnějších strojů na světě.
Skládá se z tisíce součástek, které spolupracují. Každá skupina součástek se nazývá soustava. Tělo je nesmírně složité, a proto je snažší představit si jednotlivé soustavy odděleně. Avšak trávicí ústrojí, nervová soustava, kostra, krevní oběh a svaly pracují společně a k životu je potřebujeme všechny.
Když jsme se narodili, uměli jsme spát, jíst a plakat. Teprve po čase jsme zjistili, jak se části našeho těla hýbou a jak je máme používat. Jak jsme rostli, učili jsme se stále složitější věci - lézt po čtyrech, chodit a jezdit na kole.
Hodnocení: (hodnotilo 194 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. Diskuse: miniBB forum software © 2001-2006
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info