Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Anglický referát o My Holiday

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Anglicky psané referáty > Anglický referát o My Holiday
 
Titulek: Anglický referát o My Holiday
Datum vložení: 15.4.2010
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Your Project I was in Greece.With you went my family and my uncle.I was in hotel.Our hotel was near beach .Our room was big.We ate seafood.I like seafood.Shell was grate!!Greece is good!!Sea was clean and warm!Wasn´t there hot even cold was there that just.All over there rocks.Wasn´t rain wash shunny.Was here storm. Climate was grate!I thigs Because I am wanted see church Dia and wanted I am spell.Greece have got rich culture.Hawe got a good pizza and good juice.Do this gyros is tipical ate.I was in Greece fourteen days. I was in Srpen.I celebrated my birthays.My was ten. Greece is good contry.

Hodnocení: (hodnotilo 227 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (GigaNet s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | HowToVideo.info | Cestovatelský Norimberk.info