Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Lavinge Avril

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Lavinge Avril
 
Osobnost: Lavigne Avril
Datum vložení: 12.12.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Avril Lavinge - Referát

Datum narozeni: 27.9.1984
Místo narození: Canada
Znamení: Váhy

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je Divoká skejtařka, která má ráda punk hudbu.

Má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelnim sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v souťeži rozhlasované stanice. Touto cenou byla cesta do Ostravy, kde si zaspívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain. Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Rekords Antonio. Avril potom odjela do Manhatanu v New Yorku, kde z ní chtěli udělat popovou zpěvačku hlasického formátu. Ona však nechtěla a odjela na západní pobřeží Los Angles. A tam se spojila s Nettwerk Magnessem a producentem Cliffem Magnessem. To jí nechalo volnou ruku a texty si píše sama. 15.7.2007 si Avril vzala svého přítele Derycka Whibleyho. Soukromí obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. První album bylo Let go.Hodnocení: (hodnotilo 27 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info