Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Horler Natalie ( cascada )

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Horler Natalie ( cascada )
 
Osobnost: Horler Natalie ( cascada )
Datum vložení: 4.4.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Cascada (CAS-CAH-DA), je ostrou nezadržitelností, v amerických hitparádách s jejím singlem "Everytime We Touch", ze stejnojmenného debitového alba. S tímto agresivním a energickým tanečním - pop beatem. Cascádin dramatický a vášnívý hlas, přidal skvělí lesk celku vedle Djejů a producentů, (Dj Manian a Yanou, kteří poskytují hudební pozadí). "Everytime We Touch", zapůsobil celostátně na CHR/popové rádiové stanici, to znamenalo vzestup nahoru v jejich playlistu (obvykle však taneční písně, vysílané na tomto rádiu zaznaménávají velký pád dolů). Přineslo to velký dopad i na všechna rapová a R´n´B rádia, včetně všech hudební posluchačů.
"Myslím si že je úžasné, jak jsou tyhle písně populární hlavně v Americe" říká Němka s anglickým původem Cascada. "Je velkolepé, jak to lidi spojuje. Zdá se, že se ztotožnili se slovy písní, a cítí tyto písně stejně jako já. Představuji si anglickou mluvu, jako výhodu pro opravdu srozumitelná slova, je to podle mě i snadnější zpívat! Ale nemůžu opravdu vysvětlit, jak moc tyto songy přináší američanům potěšení. Jen vím, že toho miluju každou minutu!" Producenti Yanou a Manian si první všimli písně, originální od skotské zpěvačky Maggie Reilly a rozhodli se, že ji předělají. Vzali refrén, ale změnili verzi a Cascada, opravdu zosobnostnila tuto skladbu její hlasovou interpretací. Cacada, vlastním jménem Natalie Horler, narozená 23. srpna 1981 v Bonnu (Německo), s Anglickým původem. Takže pro vysvětlenou "Jak se moji rodiče byli přestěhování z Anglie do Německa rok dříve, vyrostla jsem sťastně s nimi a svými dvěma sestrami a měla velmi anglické dětství. Moje matka Christine, je učitelkou cizích jazyků. Můj otec David, je Jazzový hudebník s WDR Big Band v Cologni. Ano samozřejmě, jsem po něm zdědila svoji vášeň pro hudbu.Hodnocení: (hodnotilo 12 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info