Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Noëlová Alyson

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Noëlová Alyson
 
Osobnost: Noëlová Alyson
Datum vložení: 21.5.2011

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Americnká spisovatelka Alyson Noëlová je autorkou celé řady knih pro mládež.Debutovala v roce 2005 románem Faking 19, velkou pozornost kritiků a řadu ocenění získala její kniha Savning Zoë, největší čtenářské obliby se pak dočkala několikadílná série Nesmrtelní.První díl vyšel v roce 2009 pod názvem Napořád a záhy se probojoval mezi nejprodávanější knihy v USA,mimo jiné se vyhoupl na nejvyšší příčku žebříčku New Yourk Times Bestsellers.Překladová zpráva byla prodána do 34 zemí celého světa.V současnosti autorka pracuje na nové knižní řadě.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info