Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

John Abraham

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > John Abraham
 
Osobnost: John Abraham
Datum vložení: 20.11.2013

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Povolání: Herec
Datum narození: 17.12.1972
Místo narození: Mumbai, India
Znamení: Střelec
Původně se příjmením jmenoval Farhan, ale jméno si změnil na přání otce podle biblického Abrahama. Jeho otec je totiž křesťan, architekt, původně z Keraly. Matka je Peršanka a dříve učila tělocvik. Dostalo se mu dobrého vzdělání - Bombay Scottish School následovala Jai Hind College. Studentem byl prý lehce nadprůměrným. V oblibě měl vždycky sport - kromě oblíbeného běhu a taekwonda se na střední stal kapitánem fotbalového týmu a funkci kapitána bombajského fotbalového týmu si udržel, i když byl zaměstnán v oblasti propagace a marketingu. Švarný chlapec, ale upoutal pozornost mnohem více jako model, když v roce 1999 vyhrál celoindickou soutěž Gladrags Manhunt Contest a pak skončil druhý v celosvětové soutěži Manhunt International. Velmi rychle se stal nejlépe placeným indickým modelem. Byl také prvním Asiatem, kterého si vybrala firma Levis. Aktivně se zapojil do boje proti týrání a zabíjení zvířat - své mužné svaly vystavuje na plakátech nabádající k vegetariánství a také pořádá diskuze proti jezení masa a špatnému zacházení se zvířaty vůbec. Kromě sportu a modelingu ho nejvíce baví focení a hlavně jízda na dobré rychlé motorce.Hodnocení: (hodnotilo 1 čtenář)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info