Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Shawn Mendes

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Shawn Mendes
 
Osobnost:
Datum vložení: 10.12.2022

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Shawn Mendes



Shawn Peter Raul Mendes (* 8. srpna 1998 Toronto, Ontario, Kanada) je kanadský zpěvák. V roce 2012 začal získávat úspěch po nahrání několika coververzí písniček na svůj účet v aplikaci Vine. Následující rok si ho všiml manažer Andrew Gertler z Island Records a získal nahrávací smlouvu.

Jeho první vydaný singl „Life of the Party“ získal velký úspěch zejména v Kanadě, ale také mezinárodně. Po singlu následně vydal EP a studiové album, po kterém vyrazil na sólovou tour.

Na svém Youtube kanálu měl v říjnu 2021 okolo 28,5 milionů odběratelů.





ŽivotMá také sestru Aaliyah, které Narodil se v kanadském Torontu, kde vyrostl na předměstí Pickering. Je synem Karen, realitní makléřky a Manuela, businessmana. Jeho otec má portugalské předky[1] a jeho matka anglické. je 18 let.








Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)



 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info