Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Edudant a Francimór

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Edudant a Francimór
 
Název díla: Edudant a Francimór
Datum vložení: 4.6.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavní postavy: Edudant,Francimór a Madame Halabába
Místa děje: Temný a hluboký les.
Jednoho dne se madame Halabábě rozbil její tajemný krás. Tak poslala své dva syny ke kováři, aby ten krás spravil. Když byli oba bratři u kováře, tak je tam zastihl ředitel zdejší školy, když zjistil, že oba hoši neumějí počítat, tak je poslal do školy. Tam Edudant i Francimór prováděli pěkné vylomeniny. Jednoho dne se vypravili na školní výlet. Ale to by nebyl Edudant s Francimórem, kdyby neudělali něco špatně.
Na školním výletě - zažili oba bratři se svými spolužáky plno vtipných, ale i napínavých dobrodružství. Například když hledali Francimóra, kterého odnesl vítr. Nakonec všechno dobře dopadlo a oba bratři i celá školní výprava se vrátila domů.
Knížka mě velice zaujala, jelikož byla zároveň vtipná, ale i dobrodružná.Životopis spisovatele: Karel Poláček
Hodnocení: (hodnotilo 323 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info