Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Čtyři uši na mezi

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Čtyři uši na mezi
 
Autor: Markéta Zinnerová
Název díla: Čtyři uši na mezi
Datum vložení: 9.2.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tato knížka je o čtyřech zvířátkách, které zažívají dobrodružství.
Toms Mikešem leteli do obchodu, aby si koupili lízátka, jenomže bylo zavřeno. A Miška se rozhodla, že půjde s nima. Potkali pejska a kočičku a hráli si, ale lízátka pořát neměli. Proto se vidali na cestu do Asie. Tam potkali zvířatka, která je chtěla sníst, ale utekli. A bylo to hodně zajímavé, tak se svezli na slonovi a byly v Africe, kde se potkali z lidmi, kteří neměli jídlo, a tak jim ho dovezli až z Evropy a zato jim dali jednoho slona na památku. A tak došli s nepořízenou, ale pozvaly je zato na oběd, tak jim to chutnalo, jenom že pak zjistili že jedí krysy. A radši šli domů a lízátka si koupili v hospodě. Tato kniha je velmi poučná a všem mojím kamarádům a známím bych ji doporučila!!!Hodnocení: (hodnotilo 13 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info