Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

O Bivoji

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > O Bivoji
 
Název díla: O Bivoji
Datum vložení: 21.5.2011
Referát vložil: bajajajaja10

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kazi přijela za Libuší na Vyšehrad. Když slyšeli hlas vítězství, tak se tam šly podívat. Tam stál mladý silný muž-Bivoj s živým kancem na zádech. Utkal se s tímto divočákem a zabil ho. Poté vyprávěl Libuši a Kazi jak toho divočáka chytil. Všichni se radovali a děkovali mu, že to zvíře zabil, protože všem ničil úrodu a lidé se toho kance báli. Už od začátku na sebe Bivoj a Kazi pokukávali. Libuše pro Bivoje uspořádala hotinu. Od Kazi dostal nádherný, drahokamy zdobený pás. Bivoj a Kazi pak odjeli společně na Kazín a tam se vzali.

Životopis spisovatele: Alois Jirásek
Hodnocení: (hodnotilo 80 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
O Bivoji Jirásek, Alois 160 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info