Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Život s jezevčíkem

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Život s jezevčíkem
 
Autor: Miroslava Moučková
Název díla: Život s jezevčíkem
Datum vložení: 20.11.2013

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tuto knížku napsala Miroslava Moučková. Vydala jí v roce 1993, jako svou 2. publici. Vydalo nakladatelství DARLY. Stala 48,-Kč.

Příběh začína tín, že si rodina pořidí psa jmenem Bertík. Začnou ho vychovavat a hrat si s ním. Knížka je psaná v kapitolách. Kapitol je celkem 51.(např.:Nová samečka, výcvik, pevné nohy, plavení psů, radost, ztracený pes, hromada, poslušnost, kruh, strašný lesů pán, ...).

Já jsem si vybrala jednu kapitolu ZTRACENÝ PES


ZTRACENÝ PES

Jednou se Tatínek vydal s Bertíkem na vychazku do parku. Bertík tam začal žužlal nějaký odpadek, tatínek ho bouchl a Bertík se po něm ohnal. Tatí šel dál a najednou neslyší povědomé ťapáni, Bertík nikde. Okamžitě se ho vdal hledat.
A JAK TO DOPADLO? TO SI UŽ MUSITE PŘEČÍST SAMI!!! :)Hodnocení: (hodnotilo 3 čtenáři)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info