Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Podmínky přidání nového referátu

Následující text je 'smluvním ujednáním', ošetřujícím vztah provozovatele služby iReferaty.cz (dále jen 'Provozovatel') a autora vloženého referátu (dále jen 'Autor'). Odsouhlasením těchto podmínek se Autor zavazuje dodržovat pravidla v těchto podmínkách obsažena.

Služba iReferáty.cz slouží ke zveřejňování děl Autorů (dál jen 'Referátů') na internetu. Autor smí službu iReferaty.cz používat pouze k aktivitám, které jsou v souladu s platným právním řádem České Republiky a zejména nejsou v rozporu s 'Listinou základních práv a svobod.'

Autor prohlašuje, že Referát, který na službu iReferaty.cz vkládá je jeho vlastním dílem. Autor souhlasí s tím aby Provozovatel Referát obsahově upravil (zejména opravil možné pravopisné a stylistické chyby).

Autor zveřejňuje Referát na vlastní zodpovědnost. Registrací na službu iReferaty.cz je Referát okamžitě vystaven na internetu. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah zveřejněného Referátu Autora. Za obsah Referátu je vždy odpovědný Autor.

Autor tímto uděluje souhlas Provozovateli k zveřejnění částí díla (zejména nadpisu a prvního odstavce) i na jiných místech na internetu než na serveru iReferaty.cz. Těchto prvků bude využito na propagaci díla a serveru iReferaty.cz.

Provozovatel zveřejněné Referáty průběžně namátkově kontroluje. Pokud shledá Referát odporující smluvním podmínkám, zejména, je-li obsah Referátu vulgární či jinak obsahově nevhodný, nebo už na službě iReferaty.cz podobný referát existuje, vložený Referát odstraní.

Při porušení těchto podmínek má právo Provozovatel Referát odstranit.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu tohoto smluvního ujednání, a to i bez předchozího upozornění.

Při vložení referátu můžete (nemusíte) vložit váš email, a jméno nebo přezdívku. Email bude použit výhradně k informování o stavu referátu (například vám pošleme informaci o tom zda váš referát byl nebo nebyl vložen do naší databáze. Vaše jméno či přezdívka bude použita jako informace u referátu a případně do žebříčku aktivity uživatelů.

O vyřazení všeho emailu, nebo vaší přezdívky z naší DB může požádat zasláním požadavku na email info@ireferaty.cz.

Přidej další referát



 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Nastavení soukromí | Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info