Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Block Thomas H.

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Block Thomas H.
 
Osobnost: Block Thomas H.
Datum vložení: 12.4.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kapitán Thomas H.Block, úspěšný autor bestsellerů Mayday (netřeba překládat), Orbit (Orbita), Forced Landing (Vynucené přistání), Airship Nine (Vzducholoď Nine), Skyfall (Nebeská past) a Open Skies (Peklo v oblacích), vydávaných nakladatelstvím New English Library, pracoval více než 25 let jako profesionální pilot v předních leteckých společnostech USA. Řídil kluzáky, jednomotorová lehká letadla, balóny i velká trysková dopravní letadla – ten výčet není zdaleka úplný. Z leteckého prostředí si také vybíral náměty pro své romány. Publikuje rovněž v novinách a časopisech, včetně populárního Flying magazine. V současné době žije v Kalifornii.

Hodnocení: (hodnotilo 17 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info