Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Stalin Josif

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Stalin Josif
 
Osobnost: Stalin Josif Vissarionovič
Datum vložení: 9.2.2006
Referát vložil: Martin Urbanec

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hodne lidí-hlavne anti-komunisté chapou Stalina jako, diktatora, zločince a psychopata. Ale, zkuste se nekdy podívat na tu druhou stránku člověka, myšlenky nebo nazoru. Zkuste se podívat na druhou stranu osoby generalissima Stalina coby uhrančivého mladíka s pohlednou, výrazně inteligentní tváří, jako milujícího otce, politika, který dokázal -at už za jakoukoli cenu -proměnit Sovětský svaz ve světovou velmoc a vzdorovat Hitlerově válečné mašinérii, jako běsnící megalomana, na jehož pokyn se kutálely hlavy. Na tuto stranu se podívejte, nedívejte se na negativní stránku socialismu jak se na ní většina lidí dívá, já se na tu pozitivní dívám a chci aby se zase vrátili spartakyjády, vlastní výroba zbraní, svazáci, pioníři, velký rozvoj a spousta dalších výhod komunismu. Kdyby byl socialismus tak hrozný jak posledních 16.let rikají v televizy ,ale nejen tam tak by už dávno nebyl na-Kubě, v KLDR, v Číně, ve Vietnamu, v Bělorusku, v Mongolsku a v mnoha jiních zemích.

Hodnocení: (hodnotilo 40 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info