Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Kosina Miloš

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Kosina Miloš
 
Osobnost: Kosina Miloš
Datum vložení: 9.1.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
se narodil 23. 10. 1905 v Kyjevu na Ukrajině a zemřel 10. 11. 1966 v Praze. Byl autorem romanticky založených detektivních, kovbojských a dobrodružných románů. Také psal s oblibou knihy z prostředí námořnického a leteckého. Někdy používal pseudonymy A. B. Andy a K. W. Drake.

Pro mládež napsal "Hora zlata", "Ahoj, velrybáři", "Hoši z Modré zátoky", "Bílý kaňon. Příběhy indiánského chlapce.", "Osada statečných", "Hoch z údolí blesku. Příběh statečného chlapce", "Stezka dobrodružství. Příběh chlapce, který se dostal až na velkou Zlatou cestu", "Děravý škuner", "Orlí stín", "Kamarád z údolí obrů", "Hoši od Modré řeky", "Hrdina ploché dráhy", "Poklady dobrodruhů" a "Škuner na obzoru".Hodnocení: (hodnotilo 132 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info