Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Farna Ewa

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Farna Ewa
 
Osobnost: Farna Ewa
Datum vložení: 15.5.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Ewa Farna
Datum narození: 12.8.1993
Místo narození: Třinec, Česká republika
Znamení: lev
Ewě Farne, je teprve 13 let a je nadějná zpěvačka. Jejím největším prozatimním úspěchem bylo, že se zúčastnila, a následně i vyhrála, Polskou televizní soutěš "Šance na úspěch". Ewa má jasno, rozhodně chce být originál, nechce nikoho kopírovat a nesnáší playback! Chce zpívat naživo. Pochází z Ostravského kraje. Prorazila se svým prvním singlem - Měls mě vůbec rád. Můžete ho slyšet na Evropě 2. Také už natočila svůj první videoklip. Pochází z Polska a mezi její oblíbenou hudbu patří Pink, Kelly Clarkson a Siple Plain.

Hodnocení: (hodnotilo 227 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Farná Ewa Farna, Ewa 509 slov
Farná Ewa Farna, Ewa 102 slov
Farna Ewa Farna, Ewa 1391 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info