Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Borhyová Lucie

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Borhyová Lucie
 
Osobnost: Borhyová Lucie
Datum vložení: 5.4.2010
Referát vložil: Beta

 

squareVClanku:
id='square-ir'
LUCIE BORHYOVÁ
   
Lucie Borhyová, přišla na svět v Praze 16.dubna 1978. Po studiu na gymnáziu, se snažila neúspěšně dostat na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy, v oboru sociální péče. Tímto neúspěchem se Lucie nenechala odradit, a začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky. Tentokrát to vyšlo, a Lucie se začala věnovat publicistice.
Během studia, začala docházet do televize Nova, kde pracovala jako pomocná redaktorka. Díky této zkušenosti, se v roce 1998 zúčastnila konkurzu TV Nova, na moderátorku Televizních novin. A uspěla! Od té doby, šla její hvězda strmě nahoru. Poprvé se na obrazovce objevila 5.srpna 1999, společně s Rayem Korantegen, s kterým vytvořila nejoblíbenější moderátorskou dvojici, mezi všemi českými televizními stanicemi. V následujícím roce, díky svému talentu, kráse a sexappealu, vítězí v divácké soutěži Objev roku. V červnu 2000, dokončuje studium na VOŠ Publicistiky, a nastupuje prvním ročníkem na FAMU. V Televizních novinách, můžeme Lucii vidět dodnes. Za několik let působení v TV, získala mnoho diváckých i televizních ocenění. Stala se nejoblíbenější ženou TV Nova.
V roce 2007, byla jednou z vybraných celebrit, do taneční soutěže Bailando, kde sklidila se svým partnerem Petrem Pikem, nemalý úspěch. Kromě zpráv, moderuje i magazín Víkend, občas další pořady, jako například Volejte Novu nebo i celovečerní akce, jako Fotbalista roku, Ples slavíků na Žofíně, ale i různé módní přehlídky, golfové turnaje a další společenské akce. Lucie Borhyová, má také za sebou zkušenosti s focením pro pánský časopis Playboy, a pro letošní rok nafotila svůdný kalendář 2008. Její otec, Ladislav se živý jako počítačový expert, a matka Alena je v domácnosti. Lucie má mladšího bratra Oskara, a také psího miláčka Daga. Lucie se ve svém volném čase, věnuje golfu a tenis a také ráda cestuje.
V současnosti, je Lucie na mateřské dovolené, neboť se jí narodil v roce 2008 syn Lucián.Rodné jméno: Lucie Borhyová
Bydliště: Praha
Narozena: 16. dubna 1978
Znamení: beran
Barva očí: modré
Velikost poprsí: 75C
Zájmy: golf, tanec, cestování
Oblíbené pití: tequila
Oblíbené jídlo: řecká kuchyně
Oblíbená hudba: Smokie, Justine Timberlake
Oblíbená země: Nový Zéland


Jejím největším úspěchem bylo, když ve svých dvaceti letech, začala moderovat Televizní noviny, spolu s Reyem Korantengem. V roce 2007, se zůčastnila taneční soutěže Bailando, kde tančila s Petrem Pikem. Na Krétě, kde fotila kalendář, se seznámila s řeckým podnikatalem Niko Papadakisem. Svůj vztah, se nejdříve pokoušeli tajit, ale na loňském vyhlášení Anno, poslala Nikovi láskyplný vzkaz v řečtině a bylo jasno. 11 prosince 2008, se jim narodil syn Lucas.

Hodnocení: (hodnotilo 10 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info