Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Petr Vondráček

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Petr Vondráček
 
Osobnost: Petr Vondráček
Datum vložení: 15.4.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Povolání: Moderátor, herec, zpěvák
Věk: 34
Datum narození: 26. 02. 1976
Místo narození: Ústí nad Labem, Československo
Znamení: Ryby
Petr Vondáček, herec, moderátor a hudebník, začínal s hrou na klavír již v útlém věku.
Dnes vystupuje nejen s kapelou Lokomotiva.

Petr Vondráček má rád svůj klid, a možná proto není příliš propíranou osobností v médiích, i když ani on českému bulváru neušel. A tak se Petrovi fanoušci sem tam dozvědí o jeho partnerských vztazích. Jeho tvář se hodně "proflákla", když byl znám jako partner herečky Kateřiny Hrachovcové.

Petr Vondráček se prosadil jako moderátor show TV Prima "Hádej, kdo jsem". Televizní pořad si vysloužil u diváků velkou oblibu, dokonce se dočkal ocenění. Právě v zábavném pořadu vystupuje Petr společně se svými kolegy ze seriálu Velmi křehké vztahy, jemuž předcházel seriál s titulem Rodinná pouta. Petr si ale zahrál také v několika filmech, například v pohádce O ječmínkovi nebo v romantickém snímku Bestiář.

Petrova největší vášeň je - jak jinak - muzika. S rokenrolem a s Elvisem doslova vyrostl.

Se svou přítelkyní Barborou Janotkovou mají dceru Aničku, která se narodila 8.10. 2009 s 55 cm a váhou 3,5 kg.Hodnocení: (hodnotilo 4 čtenáři)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info