Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Singer Eric

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Singer Eric
 
Osobnost: Singer Eric
Datum vložení: 16.11.2010
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Eric Singer (* 12. května, 1958 Cleveland, Ohio) je americký bubeník, který je v současnosti člen skupiny Kiss a hraje i s Alice Cooper. Za dvě desetiletí se obejvil na více než 50 různých albech.

Jeho první profesionální job byla tour s Litou Ford v roce 1984. V roce 1985 se připojil k Black Sabbath za původního Billa Warda a podílel se na albech Seventh Star a The Eternal Idol. Poté hrál se skupinou Badlands.

Od roku 1991 hrál s Kiss, kde vzal místo po zemřelém Ericu Carrovi. V roce 1996 se od Kiss dočasně vrátil dřívější bubeník Peter Criss. Po pěti relativně klidných letech jel na tour s kytaristou Brianem Mayem z Queen a roku 2001 se do Kiss vrátil. V roce 2003 se Criss na několik vystoupení stal znovu členem, ale Singer se na konci roku vrátil

Eric Singer se také účastnil projektu Avantasia, kde se podílel na albu "The Metal Opera Part II". EP "Lost in Space Part I", "Lost in Space Part II" a albu "The Scarecrow".


Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info