Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Matarazzo Heather

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Matarazzo Heather
 
Osobnost: Matarazzo Heather
Datum vložení: 21.2.2012
Referát vložil: katunkas007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Heather Matarazzo poprvé upoutala pozornost publika filmem Welcome to the Dollhouse, ve kterém se zhostila role Dawn Weiner a získala za ni cenu Independent Spirit Award. Od té doby si zahrála ve spoustě blockbusterů i nezávislých filmů včetně Ďáblův advokát, The Deli, Klub 54, All I Wanna Do, Chci tě poznat, Cherry Moon, Vřískot 3, Společník, Dámy nebo nedá mi? a The Pink House. V prvním díle Deníku princezny si zahrála stejně jako tentokrát nejlepší kamarádku Miy Lilly Moscovitz. Tento rok se objevila také ve filmech Saved! a Home of Phobia. Heather můžeme znát také z televizní obrazovky – zahrála si mimo jiné v seriálech Strangers with Candy, Právo a pořádek, Now and Again nebo Roseanne.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info