Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Juan Alfonso Baptista Díaz

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Juan Alfonso Baptista Díaz
 
Osobnost: Díaz Juan Alfonso Baptista
Datum vložení: 1.11.2013
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Povolání: Herec
Datum narození: 9.9.1976
Místo narození: Caracas, Venezuela
Znamení: Panna
Výška: 180cm
Juan A. Baptista navštěvoval církevní základní školu sv. Tomas de Villanueva a střední školu v institutě Escuela Chavesa. Od 13 let hrál fotbalovou ligu pro mladistvé tzv. Venezuelan National Selection of Soccer. Po ukončení střední školy si udělal bakalář v oboru zubní lékařství na univerzitě Santa Marie. Po studiu zubního lékařství studoval i reklamu v Instituto Nuevas Profesiones. Po ukončení bakalářského studia začal pracovat jako fotograf pro Diane Von Fürstenbervej módni společnost v New Yorku. Úspěšný se stal v hraní v telenovele Skrytá vášeň. Tato telenovela byla velmi úspěšná v latinské Americe i v Španělsku, díky čemuž se stal Baptista slavným. V roce 2007 se přestěhoval do Los Angeles, kde podepsal smlouvu St. Stevenem.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)



 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info