Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Bruce Abbott

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Bruce Abbott
 
Osobnost: Bruce Abbott
Datum vložení: 13.12.2013
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Povolání: Herec
Datum narození: 28.7.1954
Místo narození: Portland, Oregon, USA
Znamení: Lev
Výška: 183cm
Bruce Abbott je americký herec. Začínal jako tanečník a herec na známém festivalu Williama Shakespeara v Ashlandu v Oregonu. Po třech letech se přestěhoval do Hollywoodu, kde také ve filmu Tag poznal svoji první ženu Lindu Hamiltonovou. Jejich syn Dalton si zahrál malou roli ve filmu Terminátor 2. V roce 1989 se však s Lindou rozvedl a ve stejném roce při natáčení filmu Trapped poznal svou druhou ženu Kathleen Quinlanovou, se kterou se v roce 1994 oženil a má s ní jednoho syna. Objevil se i v několika seriálech, jako To je vražda, napsala nebo Diagnóza: Vražda. Obdržel také malou roli v seriálu Síť, založeném na stejnojmenném filmu se Sandrou Bullockovou. Jako herec je uznáván, avšak ne příliš obsazován.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info