Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Peter Abbay

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Peter Abbay
 
Osobnost: Peter Abbay
Datum vložení: 13.12.2013

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Povolání: Herec
Datum narození: 3.5.1966
Místo narození: Brooklyn, New York, USA
Znamení: Býk
Peter Abbay, vlastním jménem Peter Martin Jewitt je americký herec, který se proslavil v americké soutěži Deal or No Deal v roli bankéře. KARIÉRA: Nepřehlédli ho poté tvůrci některých americkým seriálů, kteří ho obsadili do menších rolí. Mezi tyto seriály patří například Dr.House nebo Another World a byl i členem štábu show Punk´d, ve které si herec Ashton Kutcher dělá legraci ze známých osobností (podobné českému Hogo Fogo s Hanou Zagorovou a Štefanem Margitou). Účinkoval také v nezávislém americkém filmu Manhattan Minutiae. Vůbec poprvé se před televizní kamerou objevil již v roce 1981, konkrétně ve snímku Ms.45.Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info