Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Melahat Abbasova

Zařazeno: iReferaty.cz > Životopisy > Melahat Abbasova
 
Osobnost: Melahat Abbasova
Datum vložení: 13.12.2013
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Povolání: Herečka
Datum narození: 18.5. 1969
Místo narození: Baku, Ázerbajdžán, SSSR
Znamení: Býk
O Melahat Abbasové není v dostupných zdrojích mnoho informací. Víme, že se narodila 18.května roku 1969 ve městě Baku v Ázerbajdžánu, který byl tehdy součástí SSSR. Ve své domovině absolvovala umělecký institut se zaměřením na činnost divadelní a kinematografickou. Absolvovala herectví a působila v rodném městě v tamějším divadle. Posléze se po sňatku odstěhovala do Turecka, kde i nadále pokračuje v herecké kariéře, ale také herectví rovněž režíruje. V Turecku před kamerou působí zejména v televizi. V letech 2006-2009 natáčela Melahat seriál s názvem Tisíc a jedna noc, zde hraje tetu Mihriban, která darovala malému Kaanovi kostní dřeň, který má leukemii. Z její předchozí činnosti pro televizi jmenujme alespoň TV-snímek YALAN z roku 1997, kde vytvořila postavu Äyse Mimo tohoto dramatu. Účinkovala taktéž v dobrodružné minisérii s názvem KÖPEK, kde hrála postavu jménem Yezdan. Roku 2009 natočila film do kin s názvem KONAK, jedná se o thriller a Melahat zde hraje roli Selmy.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info