Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Mary poppinsová

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Mary poppinsová
 
Autor: P.L Traversová
Název díla: Mary poppinsová
Datum vložení: 22.2.2005

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Jen málokdo z nás vůbec nezná jméno mary Poppinsová.Mnozí už někde zaslechli vyprávět o podivuhodné chůvě,kterou k janě,Michaelovi a dvojčátkům jednoho dne přivál východní vítr.někteří ji možná vyděli ve stejnojmeném filmovém muzikálu.V každém případě stojí za to prožití všechna ta báječná dobrodružstvý jež mary Poppinsová s dětmi podniká:za jedinou minutu cesta kolem světa,svačina se strýčkem zavěšeným u stropu,návštěva neobvyklé zoologické zahrady a další .. A je úplně jedno,jestli nezapomenutelné chvíle s úžasnou Mary Poppinsovou trávíte již po několikáté,nebo s naší knížkou zcela poprvé :DDHodnocení: (hodnotilo 74 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info