Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Řada nešťastných příhod - 7.Zpustlá vesnice

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Řada nešťastných příhod - 7.Zpustlá vesnice
 
Autor: Lemony Snicket
Název díla: Řada nešťastných příhod - 7.Zpustlá vesnice
Datum vložení: 7.2.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Sourozenco Baudelairovi - Violet,Klaus a Sunny prožívají řady nešťastných příhod. Od té doby, co zjistili, že jejich rodiče uhořeli se jim smůla doslova lepí na paty. Jejich jediným příbuzným je zlý hrabě Olaf, který se stále snaží získat jejich dědictví. Jejich opatrovníkem se tentokrát stává celá vesnice D.P. (dědina ptactva), v které žije ohromné množství vran a platí zde spousty nesmyslných pravidel. Sourozenci Budelairovi hledají své kamarády Duncana a Isandoru Quagamireovy - trojčata, nyní bohužel už jen dvojčata, která hrabě Olaf unesl. Ubytují se u Hektora, který i přeze všechna nařízení tajně buduje létající samostatný strom, aby mohl jednoho dne z D.P. odletět a už nikdy se nevrítit na zem. Hrabě Olaf se převlékne za detektiva a neprávem obviní Violet, Klause a Sunny z vraždy. Těm se však z vězení podaří uprchnout a zachrání dvojčata Quagamireovy. Duncanovi a Isandře se podaří s Hektorem odletět na jeho stroji bohužel na rozdíl od sourozenců Baudelairových. Ti se musí spolehnout sami na sebe. Hrabě Olaf je odhalen, ale spolu se svým komplicem se mu podaří znovu uprchnout a připraví to tak šikovně, že si všichni myslí, že je mrtví a Sunny, Violet a Klaus jsou vrazi.
Pokračování v dalších knihách (řada nešťastných příhod - 8.Zákeřná nemocnice)

Hodnocení: (hodnotilo 14 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info