Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Zabiják draků

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Zabiják draků
 
Autor: Bill King
Název díla: Zabiják draků
Datum vložení: 9.2.2006
Referát vložil: Viktor Bezdomnikov -Gull Vinfie

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Při zpáteční cestě z Pustin na loď zaútočí drak Skaljandir, který je v moci dvou Tzeenčových kouzelníků. Vzducholoď silně poškodí, a ta tak musí zastavit v pevnosti Karak Kadrim tzv. Državě zabijáků. Říká se jí tak proto, že většina obyvatel jsou trolobijci a vládné jí zase trolobijce. Pevnost má již dlouho problém s drakem a G. se rozhodne (k velkému rozmrzení Felixe) problém definitivně vyřešit. Výprava na draka zláká i některé jiné trolobijce. Po dlouhém boji je drak zabit (smrtící úder mu zasadí F.). Jenže o jeho poklad projeví zájem i zelené kůže a banditi. Naštěstí přijde napomoc armáda z pevnosti.

Hodnocení: (hodnotilo 126 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info