Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Lola Rose

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Lola Rose
 
Název díla: Lola Rose
Datum vložení: 27.2.2006
Referát vložil: Kamila Kochová, Jirkov

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Vydalo nakladatelství BB art roku 2004
Ilustroval: Nick Sharratt

Příběh vypráví o Jani a její matce a bráškovi Johnnym, kteří uprostřed noci utíkají pryč z domova, protože matku otec bil. Přestože mají strach, že je otec chytne, cesta do Londýna a pobyt v hotelu vypadá celkem jako bezva dobrodružství a to i proto,že vyhrály v roterii. Všichni si změní jméno a z jani se stává Lola Rose.
máma si najde nového přítele o hodně mladšího se kterým se stejně rozejde. Mámin problém je neustále horší. Drží jí rakovina prsou a nechce do nemocnice. Když se tam nakonec dostane musí Lola a její bráška zůstat tajně samy doma. Když se o tom dozví jejich teta, sestra matky , se kterou se už dlouho kvůli sesterské hádce, přijede je navštívit a dovolí jim bydlet u nich. Matka je po operaci a pomalu se dostává do své formy. Kvůli různým vyšetřením je holohlavá a musí nosit paruku.

Životopis spisovatele: Jacqueline Wilsonová
Hodnocení: (hodnotilo 113 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info