Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Volání divočiny

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Volání divočiny
 
Autor: Jack London
Název díla: Volání divočiny
Datum vložení: 6.6.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Buck, kříženec bernardýna a skotského ovčáka je jednoho dne surově vytržen z pohodlí soudcova domu v prosluněném údolí Santa Clara a ocitá se na mrazivém Severu. Na Klondikeu totiž vrcholí zlatá horečka a silní svalnatí psy s teplou dlouhou srstí jsou velmi potřební. Buck se musí rychle naučit rvát se v nehostinném prostředí o holý život... Vydání, které jsem jako kluk znovu a znovu čítával, bylo doplněno řadou vynikajících povídek z prostředí Aljašky - povídek plných drsné romantiky a dobrodružství, a také mnoha nádhernými barevnými fotografiemi.
Prevzato z www.milosnemec.cz

Hodnocení: (hodnotilo 642 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info