Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

pohraj si z Witch

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > pohraj si z Witch
 
Autor: Aneta Kavanová
Název díla: pohraj si z Witch
Datum vložení: 14.3.2006
Referát vložil: Aneta Kavanová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Mám tu pár zajímavích věciček o Witch.užijem si spousto legrace!!!!!!!!!!!Will žabí kouzlo: vem si plíšáka nebo gumovou napodobeninu žáby a dobře mě poslouchej. UchiŤ žabku a lechce si ji polož na dlaŇ zatřes sni a přitom vyslov tuto chormulku: jest žabka malá promluví a svá kozla mi poví.pak dále třes a přitom vislov něakou otázku.Pak žabku polož a dívej se nani a ona ti poví odpověĎ Irma pohraj si z vodou: vem si malou skleŇičku a nalej si do ní vodu pak si vem brčko a vlož jej do vody pak nasákni vodu do brčka ale nepijpak brčko z vodou zvedni a foukni a už malzjež tarane pod dohledem rodičů: vem si sirky a zapal malí plamínekdej ho tak aby na něj nefokalo. lechce do něj fokni z jedno jaké strany a můžeš kreslit *Cornelia* usušené kvítí: nazbírej si pár kytek pak je svaž a dej je do sklepa po několika tídnech je vem a uvidíš jaké jsou hezké usušuné květiny.__________________________________________________________________Hay Lin vzdušné hraní:.... nastříkej kolem sebe několikvůní a zapamatujsi jména pak si čichni do nějakého místa a vislov jméno vůněHodnocení: (hodnotilo 17 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info