Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Witch

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Witch
 
Název díla: Witch
Datum vložení: 22.3.2006
Referát vložil: Petra

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Witch je parta kamarádka jmenují se Will,Irma,Tarani,Cornelia,a Hailin.Jsou to strážkině sítě Will vlastní a chrání srdce Kondrakaru,Irma má sílu vody,Tarani má sílu ohně,Cornelia má sílu země ,a Hailin má sílu vzduch.Meridian byla krásná a klidná země,ale pprinc Fobos se zmocnil celého Meridianu. Má tisíce vojáků.Má sestru Elion princezna ale bratr neví jak vypadá ale ví kde jí hledat.Ovšem neví jak jít do jiného světa.Jeho vojáci bojují proti rebelům .Caleb vůdce je rebelů .Jeho přítel Blank smradlavá krysa která se hrabe mezi odpatky,ale umí čmuchat portáli.Tak ho Caleb veme se sebou.Strážkině najdou Caleba a tak ho vemou na zem a ubytujou ho do sklepa.Hailin mu ušije oblečení.Cornelia miluje Caleba a jednou si dali velikou pusu.

Hodnocení: (hodnotilo 33 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Witch Kaaberbol, Lene 156 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info