Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pobřeží kostlivců

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pobřeží kostlivců
 
Název díla: Pobřeží kostlivců
Datum vložení: 28.3.2006
Referát vložil: Aneta Batovcová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hlavnními postavami jsou Patrick,Biggi,Luk,strýc Bert.
Tygří parta trávila zimní prázdniny u Lukova strýce Berta,který měl nevelký útulný dům na jednom z karibských ostrovů. (Fort Skeleton)
Nedaleko domu stál starý máják.Biggi na něm viděla blikat světlo.nikdo jí nevěřil.
Patrick,Biggi a Luk se rozhodli máják prozkoumat.Objevili v něm železný poklop,úzké chodby a schody do jeskyně.V té byla vytesána lebka z kamene.Bylo vidět že se tu někdo schovává.Našli tu pergamen se záhadnou kresbou.Strýc vzal pergamen a začal ho opatrně skládat.Vznikla mapa pokladu.Všech se zmocnila pátrací horečka.Netušili,že je někdo sleduje.Našli místo pokladu,tam byli schovány čtyři truhly zlatých předmědů.Vtom je překvapil Arnie Hammer,údajný strýčkův kamarád ze školy.Všechny svázal a se svým pomocníkem bedny odnesli.4tveřici se povedlo uvolnit pouta a pronásledovali oba lupiče.Jedinou zbraní proti nim byli kokosové ořechy.S bolestivým výkřikem oba padli k zemi.Lotry svázali provazy a předali policii.








Životopis spisovatele: Thomas Brezina
Hodnocení: (hodnotilo 53 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)



 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info