Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Prima holka

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Prima holka
 
Autor: Luděk Stínil
Název díla: Prima holka
Datum vložení: 7.4.2006
Referát vložil: Pavlínka

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Je to o 18 letém klukovi, který je hodně na holky, tedy holkař. Své zážitky "kolik" jich měl si s radostí zapisuje do svého zápisníku.
Jednou když se vyspal s takzvanou Pavlou z toho měl velkej průšvih. Ona si totiž vymyslela že je v "tom" a čeká od něj že jí zaplatí za 2 tisíce interrupci. A nebo že si to dítě nechá a každý měsíc bude muset platit poplatky, a to on samozřejmě vyloučil. Byl tak bezmocný že vykradl ředitelnu. Měl z toho průšvihy ale nakonec se to nezjistilo. Hodně mu na tom záleželo, protože byl ve 4ťáku a tento rok maturoval. Spával taky hodně s jednou holkou ze školy která do něj byla zamilovaná. Ta o všem věděla, že vykradl ředitelnu a tak ho vydírala. A taky mu řekla že Pavlu hodně zná, ví že kluky takhle obalamutí a tahá z nich peníze. Prostě se vždy s někým vyspí a řekne že je v tom. Takhle si vydělává.
Když se to dozvěděl měl zlost a šel si sednout do baru, kde byla sympatická brunetka. Nebyl to jeho typ ale přesto ho něčím přitahovala.....
Ona ale hned tak k mání nebyla. Ještě si spolu zažili hodně problémů ale nakonec vše dopadlo dobře ale to už si přečtěte v téhle suprové knize.....Hodnocení: (hodnotilo 24 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info