Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Monika

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Monika
 
Autor: Zuzana Franczová
Název díla: Monika
Datum vložení: 13.4.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
17ctiletá Monika,které umřela maminka na rakovinu žije pouze se svým otcem.Ten se chce ale opět oženit.S tím ale Monika nesouhlasí.Ve stejnou dobu potká na diskotéce tajemného kluka Dana do kterého se zamiluje.Schází se s ním,ale prakticky o něm nic neví.Je jí divné,že na ní má Dan stále čas a že má stále hodně peněz.Doma je to pro Moniku k nevydržení a tak se přestěhuje k babičce.U ní má krásný pokoj.Babička ale zemře a dům napíše na Moniku.Ta je v domě sama a tak požádá Dana aby se k ní přestěhoval.Ten to udělá,ale každý večer někam chodí a Moniku nechává doma.Jednou ráno Monika Dana načape jak si píchá do žíly kokain.Dan jí slíbí,že s drogami přestane.Ten má ale abstáky a posléze se Monice přizná ,že je nejenom feták ale i drogový dealer.Monika je odhodlaná Danovi pomoci a tak s ním odjíždí na chalupu kde si myslí,že nebude mít přístup k drogám.Když se ale vrátí prodá Dan Moničini staré hodiny a druhý den najdou Dana předávkovaného mrtvého v parku.Hodnocení: (hodnotilo 27 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info