Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Písání

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Písání
 
Autor: John Lenon
Název díla: Písání
Datum vložení: 17.4.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Dílem jsou veršované a prozaické utvary, v nichž si autor dělá srandu z gramatiky-(špatný slovosled, vtipně zaměněná písmena ve slovech, interupci a slovesných časech).

Úryvek:
„V džumbli … v tajemné džumbli… dnes večer uléhá k spánku býlí lovec. V nohou postele bzděl otumba a strážil proti jedovatým hazům jako třeba vražedná bobra a krajta bagrivitá.

Vlastní názor:
Nepovažuji knihu za nějaké umělecké dílo a stejně tak ani autor není umělcem. Přečetla jsem si ji ze zvědavosti a myslím, že to je pár dějů bez děje. Nevím jak lépe to popsat.

Vydavatelství Argo – Praha 1996
Z anglického originálu(In His Own Write)přeložil Petr KopecHodnocení: (hodnotilo 7 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info