Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Crazy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Crazy
 
Autor: Benjamin Lebert
Název díla: Crazy
Datum vložení: 17.4.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Benjaminu Lebertovi bylo 16 let, když nastupoval do internátu v Neuseelen. Byla to jeho pátá škola, kde měl konečně absolvovat osmý ročník a pokud možno složit i maturitu. Už odmalička trpí Benjamin ochrnutím levé poloviny těla. V ruce neudrží ani vidličku a levou nohu tahá při chůzi za sebou. Tento handicap mu však nečiní tak velké problémy, jak by se na první pohled zdálo, rozhodně si proto nenechá ujít žádnou výpravu se svými přáteli.Nejvíce toho Benjamin prožil vždy po vyučování, kdy spolu se svými pěti kamarády podnikaly bláznivá dobrodružství, jako byly jejich tajné výpravy na dívčí patro a do města. Na konci roku však opět propadne se šestkou z matematiky a musí opustit internát. Velmi nerad se loučil se svými kamarády, s kterými toho tolik prožil.
Benjamin se přestěhoval do Mnichova zpět ke svým rodičům. Nemá žádné ukončené studium. Příležitostně píše články pro časopis Jetzt a Crazy je jeho prvním románem.Hodnocení: (hodnotilo 33 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info