Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajemstvý spálené chaty

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajemstvý spálené chaty
 
Autor: Enid Blytonová
Název díla: Tajemstvý spálené chaty
Datum vložení: 7.5.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Knížce jsou Vylíčeny příběhy pětice pátračů Larry, Daisy, Pipa, Bětky, Špekouna a jeho psa Broka.Jejich sousedovi, panu Hickovi vyhořela pracovna, zatím co byl v Londýně. Pětice pátračů okamžitě vzala vše do svých rukou. Druhý den měli první podezřelé služebného Peekse, který ten den dostal padáka a pana Smetáka, který se ten den pohádal s panem Hickem. Našli otisk podrážky bot na zahradě pana Hicka. Pětice pátračů hledala tedy stejný vzorek bot. Nakonec díky Bětce zjistili, že ten otisk patří panu Hickovi, že si tu chatu zapálil sám, aby dostal peníze z pojistky. Ale ještě jim nebylo jasné, jak to mohl stihnout, když byl přece v Londýně. Pak nakonec zjistili, že jel o vlak dřív a vystoupil u svého domu, zapálil chatu a pak se vrátil do pozdějšího vlaku a přijel ve svém termínu, tak že to nikomu nebylo nápadné. Pátrači všecko pověděli inspektorovi Janksovi, ale pan Goon, který se snažil případ taky řešit byl na ně jako vždy naštvaný, proto že chtěl tajemství spálené chaty vyřešit sám.

Hodnocení: (hodnotilo 65 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info