Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Tajemství ztracené kočky

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Tajemství ztracené kočky
 
Autor: Enid Blytonová
Název díla: Tajemství ztracené kočky
Datum vložení: 7.5.2006
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kamarádce Pipovi matky, paní Canlingové se ztratila vzácná siamská kočka, Královna. Všichni podezřívali kamaráda pětice pátračů, Luka. Luk byl jeden ze zahradníků paní Canlingové. Pátrači si byli jistí, že to nebyl, i když měl motiv. Celou dobu totiž okopával u jejich klecí. Lukův otčím Luka kvůli tomu mlátil, Luk byl z toho tak smutný, že utekl z domova, do Pipova altánu na zahradě. Kočka se ztratila v den, kdy její ošetřovatelka měla volno. Nikdo si nevšiml, že Královna nebyla v kleci už od rána. Někdo nabarvil jinou kočku stejně jako byla Královna. Luk to tedy být nemohl, přece tam ráno nebyl. Špekoun našel barvu, kterou byla kočka nabarvena v dílně druhého zahradníka pana Tupinga, takže už bylo jasné kdo ukrad Královnu. Nakonec se i pan Tuping přiznal, že Královnu vzal. Tuping tedy vrátil Královnu a inspektor Janks jej odvedl do vězení.


Hodnocení: (hodnotilo 98 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info