Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Čtyři a půl kamaráda a ukradený diamant

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Čtyři a půl kamaráda a ukradený diamant
 
Autor: Joachim Friedrich
Název díla: Čtyři a půl kamaráda a ukradený diamant
Datum vložení: 7.5.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hrdinou této knížky je pejsek Sedmikrásek. Sedmikrásek byl zamilovaný do Madlenky, která žila s hraběnkou na zámku. Sedmikráskovi páníčci Štefka, Ferda, Kalle a ředkvička ho jednou přihlásili na natáčení reklamy na psí konzervu Štamkhaf. Sedmikrásek ji měl natáčet s bohatým Chlupáčkem, ale hlupáčka unesli. Majiteli Chlupáčka došel vyděračský dopis, kde bylo napsáno at přinese peníze do staré továrny. Sedmikrásek tedy reklamu natáčel s Madlenkou. Jednou ho napadlo, že by Chlupáčka mohl zachránit sám. Když šel jednou do lesa našel ho v jámě z krásno fenkou Karmen, ale pořád mu nebylo jasné kdo psal ten dopis. Nakonec vyšlo najevo, že ten dopis poslala hraběnka, protože měla finanční potíže. Za chvíli přiběhl Sedmikrásek s Chlupáčkem. Chlupáček řekl, že se zamiloval a už se nevrátí. Chlupáčkův majitel se nastěhoval k hraběnce na zámek a společně se starali o Madlenku.Hodnocení: (hodnotilo 393 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info